Хлопчисько почув жалібне скиглення, він пішов на його звук і набрів на вовченя, яке потрапило в капкан

Батько Олексія був лісничим. Для чоловіка робота лісничого була в задоволення. Він навчив сина поважати і любити всіх тварин, тому дитина не боялася нікого в лісі. У лісі Олексій знав кожну стежину, кожен кущик і дерево, тому гуляв по ньому ні про що не хвилюючись.

На черговій прогулянці хлопчисько почув жалібне скиглення, він пішов на його звук і набрів на вовченя, яке потрапило в капкан. Олексій згадав всі навички, яким навчив його батько і звільнив звіра з капкана.

Хлопчик акуратно взяв вовченя на руки і поніс додому. Там лісничий обробив рану тварини. Вовченя прожило у них кілька місяців. Олексій разом з батьком вилікували тварину. Для хлопчика вовченя стало справжнім другом, він навіть дав йому ім’я.

Але батько весь час говорив, що з вовка неможливо зробити домашню тварину і тому настане день, коли він повернеться в ліс. І це сталося, в один із днів вовченя зникло і більше не з’являлося. Олексій перший час дуже сильно сумував, але зміг звикнути до того, що його маленький друг повернувся в ліс.

Минуло три роки і хлопчик вже не згадував про цей випадок. Але якось раз до їхнього будинку підійшов дорослий вовк, а з ним були маленькі вовченята. Було видно, що звір сильно поранений і з останніх сил дістався до будиночка лісника.

Олексій впізнав у знесиленій тварині свого старого товариша, якого він витягнув з капкана. Вовк привів своє потомство, щоб люди, які вилікували його після поранення, тепер подбали про його малюків. Адже звір знав, що в цей раз він не виживе. Олексій з батьком спробували врятувати вовка, але не змогли. Однак виконали бажання вовка і почали дбати про його вовченят.

А доводилося допомагати диким звірям?

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector