Колишня дружина комфортно влаштувалася. Сидить собі спокійно і витрачає дитячі гроші. А донька розповідає, що мама нічого їй не купує. Вона весь час повторює одну фразу “Батько не дає грошей”

Я не виплачую аліменти своїй дитині майже 3 роки. Не потрібно зараз мене звинувачувати у тому, що я поганий батько та називати скупердяєм. Спершу прочитайте всю історію, а вже тоді можете мене судити. Я досі дбаю про Оленку та хочу дати їй тільки все найкраще. Однак, тепер не довіряю колишній дружині та навіть не спілкуюся з нею.

У неї вже давно зав’язалися інші відносини. Говорять, що все у них серйозно. Але зараз, мені вже до цього діла точно немає. Для мене головне – це  дитина.

Спочатку я щомісяця вправно платив аліменти й навіть ні про що не підозрював. А потім у мене почали зароджуватися сумніви щодо своєї колишньої дружини. Вона зараз не працює, сидить весь час вдома. Її теперішній чоловік перебивається лише заробітками. І це мене почало дуже насторожувати.

Я помітив, що у дружини весь час з’являється нове вбрання та аксесуари. А на нашу донечку,  Алісу, ніколи не вистачає грошей. Вона вічно телефонує мені та просить, що я скинув ще декілька тисяч гривень їй на карту. Я тепер розумію, що вона досить комфортно влаштувалася. Сидить собі спокійно і витрачає дитячі гроші, а дочку у всьому обмежує.

Коли донечка залишається у мене на вихідних, то постійно скаржиться мені, що мама нічого їй не купує. Донечці вона весь час повторює одну фразу “Батько не дає грошей”. Я від почутого був просто шокований. Як вона взагалі могла таке сказати? Аліса буде думати, що я поганий батько і не виконую свої батьківські обов’язки. 

Я не знав, як правильно вирішити цю ситуацію, тому просто перестав виплачувати аліменти, щоб дружина перестала витрачати гроші виключно на себе.

Мені дуже шкода, що вона не розуміє, що вчиняє погано. Мама в першу чергу повинна думати про свою дитину, а потім про себе. Вона не повинна використовувати нашу доньку виключно у своїх корисливих цілях. 

Бідна моя донечка, вона ще не усвідомлює, що її матір егоїстка.

Не можу зрозуміти. відколи моя колишня дружина стала такою підступною та голодною на гроші. Не маю уявлення, коли вона перестала піклуватися про нашу доньку. А можливо, вона взагалі її ніколи не любила? А може, це на неї так вплинув її новий співмешканець? Раніше вона не була настільки безсердечна.

Коли моя жінка почала кардинально змінюватися в набагато гіршу сторону, ще коли ми були разом, спочатку я взагалі цього не помічав, а потім стало вже занадто пізно. Не зміг вчасно справитися з проблемами. Зараз, я дуже шкодую про це!

Я не зміг врятувати наші відносини, тому подав на розлучення. Я більше не хотів перебувати поруч з жінкою, яка стала для мене абсолютно чужою та холодною. Нічого близького більше не залишилося між нами. Вона повністю поміняла свої погляди на життя. Мені шкода…

Тоді я написав на неї заяву. Адже вона обкрадає власну дитину! Сподіваюся, що суд визнає її винною та передасть опіку над Оленкою мені. 

На вашу думку, чоловік правильно вчинив у такій ситуації? А як би ви зробили на його місці?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector