Я не збираюся витрачати свої гроші, на чужого сина! Декілька разів їй наголошував на тому, що забезпечувати її сина повинен колишній чоловік та вона сама

Майже рік часу я живу з Ангелою. Кохаю їх всім серцем та ніколи не сварився з нею. Завжди купую їй букет квітів, улюблені солодощі або ж дорогі прикраси. Однак, є одна невелика проблема – її син Віталік від першого шлюбу.

Перед тим, як ми почали жити разом, я декілька разів їй наголошував на тому, що забезпечувати її сина повинен колишній чоловік та вона сама. Вона адекватно відреагувала на дану інформацію і повідомила, що все буде саме так.

Декілька місяців поспіль я не вдавався у те, що потрібно купити для її сина, але згодом помітив, що абсолютно вся її зарплата йде на його утримання. Я ж тепер витрачаю свої гроші на продукти, комуналку та на все необхідне для своєї цивільної дружини. Добре, що я досить добре заробляю, але я не збираюся витрачати свої гроші, на чужого сина!

Намагався нормального поговорити та пояснити ситуацію. Марно – вона не хоче мене слухати. Невже Ангеліна мене не розуміє? Звісно, що це її рідний син, та я не давав згоду на те, щоб ставати татком без власного бажання! 

Що б ви зробили на місці чоловіка? А ви вірите, що навіть чужу дитину можна полюбити, немов рідну? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector