Та хіба так можна – проміняти ювілей рідної матері на вечірку з друзями?Я ще за місяць до свята попередила сина з невісткою. А вони сидять у телефонах, голови не підіймають – тільки кивають у відповідь

Нещодавно у Галини Петрівни був ювілей – 50 років. У гості приїхали всі родичі, щоб привітати іменинницю. Всі чудово провели час, жінка декілька днів готувала смачні страви. Однак, за столом були два вільні крісла – хтось все-таки забув про свято…

– Добре, що хоча б зателефонував зранку та привітав. І на цьому дякую. Нагадала, що чекаю його та Аллу на 3 годину, бо вже всі приїдуть до мене. А він каже, що не може, бо їх раніше на день народження запросили друзі невістки та вони пообіцяли, що прийдуть. Вже й подарунок купили їм. А до мене приїдуть іншим разом, коли буде нагода – скаржиться пані Галина своїй сусідці. 

Сергій одразу після закінчення школи переїхав до міста на навчання. Там зустрів Аллу та після того, як отримав диплом – одразу зробив пропозицію. Зараз вони живуть разом на орендованій квартирі та мають донечку Мілану. Помалу збирають на власне житло, адже хочеться домашнього затишку, а не тіснитися втрьох в одній кімнаті. Інколи приїжджають у гості на дачу, адже пані Галина живе сама – чоловік помер декілька років тому, ще до народження онуки. Тому син з родиною залишилися для неї єдиною розрадою. 

– Я ще за місяць до свята попередила сина з невісткою. А вони сидять у телефонах, голови не підіймають – тільки кивають у відповідь. Здається, що вони то повз вуха пропустили. Ну хоча б на годину могли заїхати, то ж не далеко та ще й машину мають. Посиділи за столом, тортика домашнього покуштували та чаю випили. Не здивуюся, якщо онуці вони також мультики на телефоні вмикають. Навіщо ж займатися дитиною, коли є сучасні гаджети? От вчора побачила фото невістки у Фейсбуці з того дня народження. Всі поїхали у якийсь ресторан, а він буквально за декілька хвилин їзди від моєї дачі! 

Але не хотіла дорікати сину, щоб не сваритися та стосунки не псувати. Та хіба так можна – проміняти ювілей рідної матері на вечірку з друзями? Вона вже стара жінка, рідко бачаться через його роботу, зателефонує раз в тиждень і на цьому все. Та й онуку не дуже хочуть відпускати до бабусі, мовляв, їй на дачі буде нудно без Інтернету та іграшок. Але ж тут свіже повітря, річна недалеко та лісок! 

Що б ви порадили вчинити бабусі у такій ситуації? Можливо, що вона дарма ображається на сина та невістку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector