Красиве життя Людмили Петрівни

Людмила Петрівна любила гроші. А ще більше вона любила красиве життя, яка була можлива завдяки грошам. Але працювати Людмила Петрівна не любила. Зовсім. І молода Людмила Петрівна, ще тоді Людочка, вирішила вдало вийти заміж.

Щоб бути за чоловіком, як за кам’яною стіною. І Людочке це вдалося! Вона мала гарну зовнішність, отака рум’яна дівка-кров з молоком. На Людочку заглядалися хлопці, серед них і красені були.

Але Людочке зовнішня краса була не важлива, душевна, втім, теж. Їй був потрібен забезпечена молода людина. І ось вона познайомилася з хлопцем, Миколою. Він не був красенем, та й зростання його залишав бажати кращого. Людочка на підборах була врівень з ним. Але він був з хорошої сім’ї і з хорошою освітою. Впливовий тато поклопотався за сина і той незабаром їхав працювати перекладачем в Німеччину.

Людочка зрозуміла, що це її єдиний шанс на гарне життя і взяла Миколи в щільну облогу. Так Микола особливо і не пручався. Така красуня на нього увагу звернула. Батьки Ніколая.конечно, кричали, що це мезальянс, що Людочке тільки потрібні гроші (зрілі прямо в корінь), але Микола нікого не слухав і в Німеччину полетів з молодою дружиною.

Людочка була щаслива! Її мрії про красиве життя почали збуватися! Магазини, ресторани, чоловіки, салони-все впало до ніг Людочки.

Щастя тривало п’ять років. Настали 90-ті роки. У країні почалася смута і впливовий тато відкликав сина на батьківщину, в допомогу в освоєнні народного добра, яке можна було прибрати до рук.

Людочке не хотілося їхати з ситою Німеччини в зворохоблену Росію, але що поробиш … А в Росії нова неприємність. Чоловік захотів дитини. Людочка намагалася його напоумити, що, мовляв, не час зараз. Але чоловік був непохитний-кому він все залишить? Терміново потрібен спадкоємець.

З тихим смутком Людочка завагітніла і через належні 9 місяців народила сина. У Людочки ніяких материнських почуттів не викликав цей кричить немовля. Тільки глухе роздратування-зіпсувалася фігура, крики малюка її доводили до депресії. І взагалі він був їй не потрібен.

Чоловік же в улюбленого сина душі не чув. Оточив його няньками, гувернантками (раз мати у нього така недбала виявилася). І Людочка знову зажила вільної щасливим життям. Але знову недовго. Коли синові виповнилося 8 років, буквально напередодні його дня народження, впливовий свекор з Николаша потрапили в аварію. Чи то Николаша з керуванням не впорався, то чи гальма хтось підправив, тільки залишилася Людочка вдовою з сином школярем на руках.

-Ну хоча багатою вдовою, думала Людочка.

Але і тут виявилося, що бізнес цілком Миколі не належав. Були компаньйони, співзасновники і прочая … Людочка не стала забивати собі голову всякими премудростями, а лише уточнила, що належить їй.

Виявилося, що не так то багато-заміський будинок і не дуже великий рахунок у банку. Красиве життя танула на очах. Терміново були звільнені всі няньки і гувернантки. Була залишена тільки домробітниця. Ну не могла ж Людочка сама прибирати в будинку!

Син був відправлений до матері Людочки, що б не заважав їй будувати нове щастя, нове красиве життя. Поки що Людочка молода і вродлива. Але як-то нове щастя не поспішало до Людмили. Людочка з ненавистю дивилася на молоденьких і довгоногих дівчат-вони забирали багатих чоловіків собі, а Людочке діставалися ну так собі багаті.

-Все через нього, через сина. Зіпсувала всю фігуру, поки ходила вагітна. Кому вона тепер така потрібна! І Людочка викреслила з пам’яті і з життя своєї дитини. Чи не дзвонила, не зустрічалася, не давала грошей. Як жила її мати з її ж сином зовсім не цікавилася.

Йшли роки. Людочка продала будинок, переїхала в більш скромний. Працювати вона так і не почала, а все накопичення її Ніколаші давно розтанули. Чоловіки грошей на неї витрачати не хотіли. Якщо ще раніше дарували подарунки і водили в ресторани, то тепер і цього немає. А що вона хотіла?

Людочка, немає, Людмила Петрівна, підійшла до дзеркала. На неї дивилася немолода жінка 53 років. Дивилася згаслим поглядом, з образою на свою таку нікчемну життя. Зовсім красиву і не багату. У Людочки не було грошей. І взяти їх було ніде.

І тут Людмила Петрівна пригадала про свого сина.

-Ему має бути вже тридцять років. Напевно він працює. А я його мати, вже не молода. Я його народила. Він повинен мені давати гроші. Я не можу працювати, у мене хронічне захворювання (яке саме, Людмила Петрівна вирішила придумати потім). І вирішила негайно зустрітися з сином. Красиве життя знову з’явились перед її поглядом.

Однак син її ентузіазму не розділив і грошима ділитися не збирався.

Так, він визнав в цій жінці свою матір, яку не бачив майже 20 років. Визнав, і тільки.

-Все Ваші претензії можете направити в суд. У свою чергу я розповім, як ви мене кинули, віддали бабусі, як ми жили з нею на її пенсію. Як я працював з тринадцяти років. Як я зміг вчитися тільки заочно, тому що нам з бабусею потрібні були гроші. Ви навіть не приїхали на її похорон, бо розважалися з черговим чоловіком в черговий закордону. Ідіть.

Людмила Петрівна з подивом слухала цю відповідь і дивувалася.

-Що таке вона зробила, що так її ненавидить власний син. Вона дала йому життя. І хіба її вина, що вона просто хотіла жити в своє задоволення, хотіла красивого життя? Хіба вона не мала права на виконання своєї мрії?

Людмила Петрівна йшла і сльози текли з її очей.

Люди, що йшли назустріч їй, бачили її сльози і думали, що ось у жінки якесь горе, хтось захворів чи помер.

А Людмила Петрівна просто прощалася з мріями про красиве життя.

А що ви можете сказати з приводу цієї ситуації?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector