Пили чай на кухні з донькою і з невісткою, коли дочка вирішила піти в іншу кімнату, а за нею і невістка. Раптом пролунав крик

Коли син познайомив нас із батьком зі своєю обраницею – я була на сьомому небі від щастя. Даринка здалася мені дуже милою, щирою і доброю дівчинкою. 

Я вже дочекатися не могла, коли вона стане частинкою нашої дружньої сім’ї. Але нещодавно трапилася історія, яка змінила моє ставлення до майбутньої невістки…

Залишалося кілька тижнів до гучного весілля, майже усе вже було готове. 

Я разом із донечкою Іриною прийшла в гості до Дарини. Напередодні домовилися влаштувати собі дівочі посиденьки і обговорити усі деталі святкування. 

Ми пили чай з тістечками, жартували і насолоджувалися компанією одне одного. 

Раптом моя донька піднялася з-за столу і попрямувала в кімнату Даші. 

Її не було всього кілька хвилин, але невістку це дуже збентежило. Вона зірвалася на рівні ноги і поспішила поглянути, чим зайнята Ірина. 

Не минуло й кількох секунд, як з кімнати почав лунати гучний крик. Я злякалася, відчинила двері і побачила свою доньку у весільному платті Дарини. Тій це, звісно, зовсім не сподобалося, вона влаштувала справжню істерику, почала кричати на нас обох, плакати. 

– Я більше не одягну це плаття ніколи! Як ти могла, Ірино? Невже не знаєш, що це погана прикмета, коли твоє весільне плаття хтось одягає? Все! Тепер думай, де візьмеш гроші мені на нове вбрання!

Я не могла мовити й слова. До чого це все? Ну, приміряла дитина ту злощасну сукню, просто цікаво їй стало. Вона ж не хвора, не брудна, не заразна, що ж тут такого поганого? 

Я вступилася за доньку і сказала, що 15-річній дівчинці ніде взяти гроші на нову весільну сукню, тому Дарині доведеться забути про те, що сталося, і вдягти на святкування старе вбрання, та невістка й слухати нічого не хотіла. 

Як тільки додому повернувся Дмитро, вона одразу йому про все розповіла, схлипуючи і нервово витираючи сльози з обличчя. 

Сину теж була незрозуміла реакція Дарини на те, що трапилося, але сваритися через такі дрібниці з майбутньою дружиною не хотів. 

Перед виходом я витягла з гаманця усі гроші, які мала, аби відшкодувати молодятам “зіпсоване” плаття. 

Нехай купить собі нове і заспокоїться, аби тільки істерик більше не влаштовувала. 

Що скажете про поведінку невістки?

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Фото з відкритих джерел

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector