Що означає любов для кожного знака Зодіаку?

Всю свою історію існування людство намагається дати точне визначення любові. Визначення варіюються від «моє серце завмирає, побачивши його» до «це глибокий душевний зв’язок між двома людьми». Але, хай там що, любов завжди з нами і може бути виражена абсолютно по-різному. І може означати зовсім різне для кожної окремо взятої людини.

Проте, любов – це завжди любов. Вона і серед двох, що обнімаються в ліжку, і серед компанії, що відправляється стрибати з парашутом. У любові може бути дуже нелегко, зустрічаються несподіванки, які можуть заподіяти сильний стрес, але, з усім тим, без любові не можна жити. Але ми повинні пам’ятати, що любов буває різна. І ось що означає «любов» для кожного знака Зодіаку.

Овен

Любов для тебе – це ті вчинки, які ти здійснюєш заради свого партнера. Схильний до суперництва, швидкий, природжений лідер – ось що впливає на твоє уявлення про любов. І ти завжди шукаєш спосіб дати зрозуміти своїй другій половинці те, які сильні твої почуття. Для тебе важливі не слова, а справи. Говорячи простіше, ти хочеш віддачі.

Телець

Ти відчуваєш любов, коли тобі по-справжньому легко з людиною. Тобі потрібне особисте життя, щоб відчувати себе комфортно, тому ти ніколи і ні заради чого не пожертвуєш відносинами. Тебе дуже турбує безпека твого емоційного плану, тому ти її сильно бережеш.

Близнюки

Розмови по щирості і ніжний шепіт – це дуже важливо для тебе. Для тебе найголовніше – це спілкування з партнером. Хоч ти часто здаєшся легковажним, ти також дуже розважливий і практичний, постійно все аналізуєш. Це робить тебе балакучим на людях, але тихим і ніжним наодинці з твоєю половинкою. Поки у вас двох є про що поговорити, ваша любов буде жити.

Рак

Як пристрасна і емоційна людина, ти любиш проводити час наодинці зі своїм партнером, тому що тільки так ти можеш по-справжньому розслабитися. У вирі подій, в якому ти опиняєшся кожен день, ти вважаєш любов’ю тиху гавань. В якій ти зможеш нарешті прийти в спокій, скільки б чого не пережив за день. Ти зрозумієш, що це справжня любов, коли ти знайдеш людину, проведення часу з якою ти віддаси перевагу спокійному дню на пляжі.

Лев

Ти вважаєш, що любов – це розкішне життя. Попри те, що ти дуже впевнена в собі, тобі дуже подобається, коли партнер тебе водить в шикарні ресторани, дарує дорогі подарунки, влаштовує сюрпризи. Ти знаєш справжню ціну доброго відношення і турботи. Ти чекаєш, що любов – це як кіно з тобою в головній ролі і ти дійсно хочеш подарувати твоєму партнеру таке ж відношення.

Діва

І любов, і життя для тебе – це мистецтво маленьких кроків, мистецтво маленьких, але частих жестів проявів любові між тобою і твоїм партнером. Ти нічого не втрачаєш з поля свого зору, звертаєш увагу на дрібниці. І балуєш свого партнера при першій же можливості. Ти будеш в захваті від вечора, проведеного удвох на дивані перед телевізором з якоюсь смачною їжею. Також для тебе дуже важлива вірність і ти не можеш відчувати себе в порядку, якщо не впевнена в партнерові.

Терези

Де немає миру, там немає любові для тебе. Ти прагнеш знайти людину, з якою будеш відчувати глибинний духовний зв’язок, і яка подарує тобі внутрішню гармонію. В її присутності ти будеш відчувати, що ти вдома. Нічні розмови під величезним, чорним зоряним небом допоможуть тобі відчути цей зв’язок …

Скорпіон

Тебе надихає сама думка про любов, тому що ти віриш, що саме завдяки їй з’являються найяскравіші спогади. Ти отримуєш від любові величезне задоволення. Відносини для тебе дуже важливі і ти – людина слова. І справи! У тому, що стосується любові. Ти готовий йти до кінця з людиною, яка змушує тебе сміятися, з якою можна поговорити про щось цікаве. І, звичайно, з тою, який несе за тебе відповідальність, в той час, як ти несеш відповідальність за неї.

Стрілець

Як справжнього любителя свободи тебе лякає думка про будь-які обмеження, зобов’язання. Але любов для тебе далеко не порожній звук. Ти чекаєш чуда від любові. І твій коханий повинен також бути для тебе вірним другом. Тобі дуже потрібно почуття гумору в стосунках, яке будете розуміти тільки ви обидва. Ти хочеш будувати разом плани і шукати пригоди.

Козеріг

Для тебе любов – це щось традиційне. Ти не дуже любиш проявляти слабкість, оскільки життя вимагає від тебе постійного прояву сили. І тому ти сорок разів подумаєш, перш ніж в когось закохатися. Ти хочеш побудувати міцну, традиційну сім’ю. З милими, важливими дрібницями. Такими, як вечері щоп’ятниці, на яких буде присутня вся сім’я. В такому дусі. Саме завдяки таким дрібницям ти відчуваєш, що ви обидва стаєте ближче. Ставайте рідними один одному.

Водолій

Для тебе любов – це розуміння. Ти чекаєш, що твій партнер зрозуміє тебе повністю. Навіть в тих проявах, які ніхто не може зрозуміти, крім тебе. Критичний розум і жага знань рухає тобою, і тому навіть в любові тобі потрібен той, з ким ви можете досліджувати світ разом і завжди дізнаватися щось нове.

Риби

Твоє розуміння любові залежить від прочитаних тобою книг. Тому як ти дуже тонко відчуваєш мистецтво, його вплив на тебе значний. У тебе потужна інтуїція, яку ти активно використовуєш, проявляючи свою любов у своїй творчості. Любов дарує тобі почуття гармонії і відчуття, що ти саме там, де ти повинен бути.

Що для вас означає любов?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector