Справжня любов – це не слова…Це вчинки!

Якщо ви будете вірити не словам, а вчинкам, то ніколи не помилитеся. Вони свідчать про щирі наміри. Вас не розчарують люди, яких ви залишили у своєму життя, орієнтуючись на їхні дії. 

З вуст кожного можна почути слова, які не мають нічого спільного зі справжніми думками. Фальшиві вибачення, натягнуті посмішки та маска прихильності — це те, що отруює наш суспільство. 

Здорові та міцні стосунки неможливо побудувати лише на красному слові. Їхнім фундаментом будуть лише гідні вчинки та дії, які демонструють ставлення.

Людина запам’ятовується нам не своїми розмовами, а своїми діями.

Інколи трапляється так, що прагнення допомогти справді щире, але виконати обіцянки не вдається. Тоді ця доброта не принесе вам нічого хорошого, окрім негативної слави. Адже після такого довіряти людині стає важче. Тому важливо не лише йти за покликом серця, але й усвідомлювати свої можливості. Ваші слова мають відповідати вчинкам.

Не варто братися за те, чого ви не зможете виконати. Притримайте своє благородство і не підводьте людей. 

Якщо ви можете допомогти своїм близьким у скрутних ситуаціях, то обов’язково зробіть це. Не кидайте людей, які розраховують на вашу підтримку. 

Повірте, що у схожій ситуації одного дня можете опинитися й ви. Хіба хтось захоче вас виручити, якщо ви свого часу пройшли повз чужі негаразди?

Однак важливо, щоб вашою добротою, відповідальністю та порядністю не користувалися інші. Тримайте поруч лише тих людей, які підкріплюються свої слова вчинками. 

А як ви ставитеся до людей, які не відповідають за свої слова?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: