Свекруха вперше вирішила зробити подарунок своїй онучці на її 10-річчя. Вона поштою надіслала покунок з вживаним одягом і баночкою домашнього варення. Я сказала чоловікові, що це сором таке слати дитині. А він розгнівався і пішов з дому

Можливо, хтось подумає, що я вибаглива та невдячна невістка, але це не так. Моя свекруха добре забезпечена жінка, яка може лише вдавати, що бідна. А грошей на онучку в неї ніколи немає. Мабуть, вона так поводиться через те, що  ми з чоловіком часто сходимося і розходимося. Тож бабуся вирішила не тратитися даремно на онуку, з якою може в будь-який момент перестати спілкуватися.

Свекруха живе одна в селі. У неї є своє господарство. Крім сина, в жінки ще є дочка. Її дітей свекруха любить набагато більше. Вона завжди їм допомагає, а наша дочка залишається без уваги. Малеча відчуває, що бабуся її недолюблює. За увесь час чоловік з донькою лише тричі приїжджали погостювати до свекрухи, а сама вона ніколи не запрошувала онучку до себе на літні канікули. 

На день народження бабуся обмежувалася лише дзвінками з привітаннями. при цьому кожного разу вона виправдовувалася, мовляв, хотіла зробити подарунок, але пенсії ледь на прожиття вистачає. Звичайно, ніби ми не знаємо, що вона добряче заробляє на продажах домашніх продуктів. Зрештою, іншим своїм онукам вона завжди робить дорогі подарунки, про які вони розповідають в соціальних мережах. А коли ми з чоловіком вкотре розійшлися, свекруха навіть не зателефонувала, щоб привітати мою дочку зі святом.

Та нещодавно їй виповнилося 10 років. З нагоди ювілею бабуся вирішила надіслати онучці подарунок. Напередодні вона вихвалялася, що свою свиню вигідно продала на м’ясо. Ми дочекалися на посилку. Всередині на нас чекали вживані дитячі речі, які мали специфічний запах. А з них за розмірами підійшов лише один светр. Дочка засмутилася.

А серед цих ганчірок була банка з варенням. Одна маленька скляночка! І це з усіх плантацій, якими володіє свекруха. Ця посилка мене дуже розчарувала. Я сказала свою думку чоловікові: «Краще б свекруха взагалі нічого не дарувала, ніж ось так зганьбитися». Чоловіка обурили ці слова. Ми посварилися. Він сказав, що на пенсії я також не буду шикувати. Мовляв, головне, що його мати зробила це від щирого серця. Однак я не вважаю, що одяг із секонду — це гідний подарунок для дитини.

А що ви думаєте про цю ситуацію?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: