Тамара з чоловіком прожила 15 років. А потім стала помічати, що як тільки Степан приходить з роботи, то лише про свою колегу й говорить: “Оксана те. Оксана це. Оксаночка. Оксанка”

Нещодавно я зустріла свою однокласницю. Зараз ми рідко бачимося, хоча знайомі вже багато років. Вирішили трохи поговорити і Тамара поділилася зі мною своєю сумною історією.

Вона працює бухгалтером, виховує двох дітей і має колишнього чоловіка. 

Її розповідь просто шокувала мене, адже я не очікувала, що хтось може так себе поводити зі своєю дружиною.

Розлучення з Тамарою було другим в житті Степана. Тепер за спиною у нього два невдалих шлюби і троє дітей. Працює чоловік у страховій фірмі.

Жінка була задоволена подружнім життям. Тамарі здавалося, що у них все гаразд. У фінансовому плані проблем не було, а враховуючи 15 років шлюбу стосунки з чоловіком були непогані. Діти були добре вихованими і гарно вчилися, а кожного року їхня сім’я їхала у чергову відпустку на море.

Та раптом Степан почав все частіше згадувати свою колегу, мовляв, Оксана і те, Оксана і це, немає ціни Оксанці.

Тамара вирішила запитати в чоловіка прямо, чи у нього щось є з цією жінкою. Натомість він відповів:

— Кохана, не накручуй собі нічого! Між нами лише дружні стосунки. Як щось на роботі потрібно допомогти, то я виручу Оксану, а вона мене.

Все ж ці слова не переконали жінку. Вона завжди довіряла своєму чоловікові, але цього разу на душі було неспокійно. Тамара наважилася вперше залізти в телефон Степана. 

Те, що вона там побачила — шокувало. Так, любовної переписки не було, але натомість чоловік обговорював її зі своєю колегою. Він надсилав фото та відео Тамари, де вона без макіяжу з підписом: «Уяви, мені доводиться бачити це кожного дня».

А  ще там були знімки немитого посуду з коментарем: «А вдома нічого нового. Безлад, як зазвичай».

Були й зображення старої піжами Тамари з діркою: «Навіть не буду це коментувати».

І фото сплячої дружини на дивані: «Ось як вона виконує свій подружній обов’язок».

І це був тільки початок, але з Тамари вистачило. Вона більше не хотіла бачити жодного повідомлення.

— Як він міг так зі мною вчинити? Навіщо це обговорювати з чужою людиною, якщо можна про своє невдоволення сказати прямо? А та у відповідь лише сміялася з мене і підтакувала, мовляв, оце у тебе «господиня», — бідкалася Тамара. — Справді, хіба всі люди ідеальні? У кожного є свої недоліки. Ніхто не прокидається з макіяжем на обличчі, а посуд має властивість накопичуватися. 

Жінка не змогла пробачити чоловікові цей вчинок. Тамара радше б змирилася зі зрадою, але це було набагато гірше. Степан не зрозумів, що він зробив не так. На його думку, Тамара без причин зруйнувала їхню сім’ю і позбавила дітей батька. 

А на чиєму ви боці в цій ситуації?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: