Нещодавно мені виповнилося 63 роки. Ми з чоловіком розлучилися ще 20 років тому, коли нашому молодшому синові було всього лише 4 роки.
Загалом у нас троє спільних дітей. Після перших двох я більше не хотіла народжувати, адже турбот і так вистачало. Проте чоловік все ж вмовив мене. Він переконав, що ми разом зможемо впоратися зі всіма труднощами. І що ви думаєте? Пройшло три роки і він залишив мене заради коханки. Чоловік пішов до жінки, яка була значно молодшою, ніж я і абсолютно вільною. Натомість я залишилася одна з трьома синами. Окрім виховання дітей на мене звалилися й всі інші проблеми, пов’язані зі хворобами, школою, роботою та оплатою рахунків. Батько виплачував аліменти, але тих грошей завжди було мало, щоб забезпечити гідне життя хлопцям.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
У мене не було можливості здатися, тому я всіма силами намагалася зводити кінці з кінцями. Зрештою мені вийшло виростити дітей. Сини подорослішали і кожен пішов своїм шляхом. Один переїхав працювати закордон, другий – оселився в іншому місті, а третій – їздить по країні і знімає сюжети для телебачення. Тож на старості літ я залишилася самотньою. На пенсії жодних розваг немає, тому я почала продавати на ринку, щоб урізноманітнити свої будні і хоча б комунікувати з покупцями.
Подруги мого віку також підробляють. На вихідних вони їздять до своїх онуків і няньчаться з ними. Я ж своїх відвідати не можу. По-перше, вони живуть доволі далеко, а по-друге, повертатися до памперсів мені б не хотілося.
Взагалі з дітьми у мене пов’язані не надто приємні спогади. У голові виникають думки про безсонні ночі, тривогу, різні болячки та шкільні проблеми. Мені здається, що з одною дитиною ще можна впоратися без зайвої напруги, а от з трьома… Я впевнена, що моє життя склалося б по-іншому, якби я не народжувала тричі. Можливо, навіть чоловік не покинув би мене.
У мене не було б стільки турбот і з’явився б час на себе. Натомість зараз я стара й самотня. Так і не встигла нічого побачити, окрім пелюшок. Тепер, на жаль, час неможливо повернути назад. Я упустила усі свої можливості. Можливо, справа навіть не в дітях, а в мені? Я ж сама обрала собі такий шлях…
А що ви думаєте з цього приводу?
Смачні та пишні млинці на молоці, за бабусиним рецептом
«Після весілля все вляжеться», — написав майбутній чоловік доньки іншій жінці, поки я несла коровай до зали.
Навіть старі бабусині сковорідки заблищать як нові: перевірений засіб
Моя донька 6 років зі мною не розмовляє, не цікавиться моїми справами взагалі
– Позичати родичам гроші – то собі гірше робити, – казав чоловік. Шкода, що я його тоді не послухала.
Питання було піднято ще раз – син і невістка приїхали до нас в гості в міську квартиру з нагоди чергового сімейного свята. Я знову категорично заявила, що їм на нашу дачу дорога закрита
“У снах завжди приходять підказки” — тлумачення снів за днями тижня
Свекруха мене, як невістку, відразу не сприйняла. Затялась, сказала, що навіть на наше весілля не прийде. Слова свого дотримала. В ту суботу, коли ми з чоловіком побрались, вона пішла копати картоплю
Най-най Знак Зодіаку: чим ви кращі за інших?
Простий розчин від якого ваші квіти будуть гарно цвісти
Програма очищення організму, яка виручить вас за один день
Колись у мене була сім’я: ми з першою дружиною Ірою виростили доньку, купили квартиру, жили спокійно. Але потім у моєму житті з’явилася Поліна, і я все зруйнував.
– Доведеться трохи потерпіти! – зціпивши зуби сказала Катя, коли наважилась відвідати матір. ЇЇ вже 8 років не було у рідному місті
Пропустила весілля дітей, бо заробляла їм на життя. А вони мені ще й як віддячили
Весілля мого сина не забуде ніхто. На ньому розкрилося дві страшні таємниці
“Олю, ти така класна!” – із захопленням сказала подруга. “Так, я знаю”, – відповіла впевнено
Відмовилася дати зовиці грошей на лікування дитини, вже накипіло. Вони ще колишній борг не повернули. Думає, що ми ті купюри малюємо чи що?
На вішалці одне-однісіньке висіло її стьобане пальто. Старенька наділа його, взяла вузлик, причинила за собою двері, пішки спустилася на вулицю
10 ознак того, що ваш хлопець і ваші відносини роблять вас нещасною
