У цьому році я дозволю собі бути коханою

Цю фразу потрібно не втомлюватися повторювати собі все частіше:

В цьому році я скину з себе ношу всіх своїх невдач в попередніх стосунках. Я не буду себе мучити за те, що в мене не вийшло з колишніми. Не буду згадувати та шукати причини того, що сталося. Я не здамся минулому, щоб не втрати майбутнє. Я любитиму себе настільки, що дозволю собі бути коханою.

Цього року я буду готовою до свого щастя. Я не закриватимуся від своїх почуттів та емоцій. Не відганятиму від себе того, хто полюбить мене. Я зможу довіритися людині, яка заслужить мою довіру. Я дам шанс том, в кого горітимуть очі, дивлячись в мої. І, коли я знайду того, хто полюбить мене, вже не відпущу і не віджену.

В цьому році я не лише буду коханою кимось, але буду й коханою собою. Я навчусь, дивлячись у дзеркало, бачити прекрасну жінку, якою захоплюватимусь. А не ту, яку бачила попередні роки – з купою недоліків, комплексів і великим смутком в очах. Ні, тепер я любитиму себе, бо я прекрасна!

В цьому році я стану позитивною людиною. Я навчусь бачитись у всьому лише найкраще. Я сміливо погляну у свою поранену душу і вислухаю її. Так ті стосунки розбили мені серце, але ось що прекрасного я отримала. Так ті друзі були нещирими, але я стала сильнішою і мудрішою завдяки цьому.

Я більше не ховатимусь за своїми страхами. Я пробуватиму бути щасливою. Я старатимусь бути щасливою. Я прагнутиму цього. І я не боятимусь невдачі. Я не звертатиму уваги на них, я йтиму далі, кожен раз повторюючи собі, що я цього заслуговую. Бо я справді цього заслуговую!

Я любитиму себе і проявлятиму любов, не залежно від того. хто прийде, чи піде з мого життя цього року. Це мене не зламає. Тепер я витримаю все.

В цьому році я не буду погоджуватися на неповноцінні стосунки. Я не чекатиму, не шукатиму виправдання тим, кому не важлива. Я варта кращого. Ні, я варта найкращого!

В цьому році я дозволю собі бути коханою, просто тому що це найкраще, що можна спробувати в цьому житті. Пора перестати стримувати себе просто зі страху минулого.

Отже, в цьому році я буду коханою. Я дозволю собі бути. Бо це прекрасно.

І ти будь…

А які налаштування у вас на цей рік?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector