Як за допомогою борної кислоти, збільшити врожай та захистити його від шкідників

Ми знаємо як ви любите свій город. Щоразу, після сильних дощів переживаєте як там ваші помідорчики, а після засухи думаєте про свої огірочки. Дійсно, праця на городі виснажлива і кропітка, тому дуже шкода, коли рослинка не дає гарний врожай. 

Саме тому ми пропонуємо вам спробувати підживити свої грядки борною кислотою, яка здатна забезпечити ваш город здоровими та соковитими плодами.

Як зрозуміти, що рослина потребує бору?

  • Зверніть увагу на бутони, зону біля коріння та листя. Якщо вони чорніють, або мають плями темно-червоного кольору, то брому їм, явно, бракує.
  • Попри зміну кольору, рослина стає явно слабшою і хилиться вниз.
  • Більшість плодів починають вкриватися сухою гниллю. На буряку та цвітній капусті з’являється біла гниль. 

Для профілактики рослин достатньо змочити добривом листя. Для цього розведіть 10 грамів бромної кислоти в порошку у 12 літрах води.Така обробка необхідна капусті та помідорам три рази за сезон, а решті плодів вистачить лише 2 рази.

Для лікування рослини потрібно підживити її корінь розведеною борною кислотою. Для цього розбавте у відрі води чайну ложку брому. Така процедура необхідна, наприклад, цвітній капусті, коли її голівка не зав’язується, а листя стають вужчими. А також всім іншим рослинам, у яких прослідковується ознаки нестачі брому (дивіться вище).

Нехай ваш город дарує вам рясний врожай, а на столі завжди було багато смачненько, вирощеного вашими руками!

А ви підживлюєте грядки бромом?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector