“Я більше не відчуваю, що потрібна” – Леся Нікітюк закрила притулок для переселенців

Відома телеведуча Леся Нікітюк повідомила про те, що її притулок для допомоги вимушеним переселенцям закривається. 

З початку повномасштабної війни дівчина допомогла понад 3 тисячам українців, які залишилися без даху над головою. Рідна школа Лесі у Хмельницьку стала справжнім прихистком для тих, чиє життя зруйнувала війна. 

“У деяких сімей не було нічого. Вони навіть не встигли прихопити з собою бодай 2 речей! Це жахливо! Я відчувала, що це мій обов’язок – піклуватися про інших, стати для них опорою і підтримкою. Я знаю, що таке втрачати найрідніших”, – каже Леся, натякаючи на втрату близького знайомого в боях за Маріуполь. 

Житло, продукти, одяг, засоби особистої гігієни – усім цим Нікітюк забезпечувала українців, які зверталися по допомогу до її центру. 

“Шкода, що доведеться закрити мій центр. Але не сумуйте, цьому є пояснення… І дуже навіть обнадійливе”, – сказала телеведуча. 

Річ у тім, що по допомогу почало звертатися все менше й менше людей. Усі, хто потребував якоїсь підтримки – одержали її в повній і вичерпній мірі. 

Леся обіцяє продовжувати допомагати не лише переселенцям, але й бійцям, які воюють на фронті, тому роботи їй точно не забракне. 

Джерело: https://telegraf.com.ua/

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

SofiaP
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector