Я не розповіла своєму другому чоловікові про те, що у мене є ще одна квартира

Ми з Олексієм розлучилися, коли нашому синові було 4. Причиною стала зрада з його боку. 

Проте тато разом зі свекрухою не забували про сина. Згодом Олексій одружився вдруге і виїхав закордон. У нього народилася дочка і з’явився новий успішний бізнес.

Антон виріс і поїхав на канікули в гості до батька. Йому там сподобалося, тому він вирішив залишитися. Від бабусі син успадкував квартиру, яка йому тимчасово була непотрібною. Тож зі згоди Антона я здавала її в оренду, а гроші залишала собі. Син неодноразово кликав мене до себе, але я не хотіла переїжджати.

Мене влаштовувало моє життя. У мене була непогана робота. Зарплатні та грошей з оренди вистачало на все. Навіть виходило заощаджувати. Я ніколи не витрачала кошти на вітер і надіялася тільки на власні сили.

Одного дня я зустріла чоловіка. Між нами швидко зав’язалися стосунки. Андрій займав хорошу посаду, але гроші у нього надовго не затримувалися. Він не вмів економити і постійно робив необдумані покупки.

Згодом ми все ж одружилися, але я так і не розповідала йому про свою другу квартиру, а ще в секреті були мої заощадження, які за багато років становили пристойну суму.

Якось син Андрія звернувся до нас з проханням позичити йому гроші на покупку авто. Звичайно, що вільних грошей в чоловіка не було. Я також сказала, що нічим допомогти не можу.

Через місяць захворіла дочка моєї двоюрідної сестри. Їй терміново потрібні були кошти на операцію і я позичила їй необхідну суму. 

Андрій, дізнавшись про це, дуже обурився.

– Виходить, що для мого сина тобі шкода грошей, а для сестри вони швидко знайшлися! Хіба так повинно бути в сім’ї? – ображався чоловік.

Жодних пояснень і виправдань Андрій навіть чути не хотів. Він зібрав свої речі і пішов геть. Зрештою ми розлучилися. Тепер Андрій повинен виплачувати кредит разом з сином, який  взяв кошти на покупку автомобіля.

На мою думку, я не вчинила нічого поганого. Я маю право розпоряджатися власними коштами так, як вважаю за потрібне. Нехай син Андрія разом зі своїм батьком самостійно розв’язують власні проблеми. 

А які у вас думки з цього приводу?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: