З презирством в голосі чоловік сказав: “Прання – це не твоє, тобі не виходить це робити. Та і їсти готувати теж не вмієш, так навіщо тоді берешся?”

Я вийшла заміж як тільки закінчила університет. До того я не вміла зовсім нічого готувати, адже часто купувала у магазині готові салати або ж обідала з подругами у їдальні. Однак, намагалася стати для Олега хорошою господинею, часто дивилася різноманітні кулінарні шоу. А потім народилися донечки та я з головою поринула у хатні клопоти.

Через те, що чоловік багато працює, то не допомагає з домашніми обов’язками. Натомість тільки докоряє мені. Олег навіть не замислюється над тим, що у мене може не вистачати ні сил, ні часу. От якби він пішов з дітьми на прогулянку, то я б мала можливість виконати більшу кількість справ.

Це був черговий ранок, коли чоловік прокинувся не в гуморі. Мабуть, у нього так проявляється криза середнього віку. Він збирався на роботу і вирішив вдягнути майку, яку я напередодні випрала. На жаль, пляма на ній так і не відіпралася, але я цього не помітила, тому просто склала чистий сухий одяг в шафу.

Цей факт неабияк розлютив його і він розлючено крикнув:

– Навіщо ти переш і куховариш, якщо тобі це не вдається? 

Можливо, раніше ці слова поранили б мене, але не зараз. Я знаю, що смачно готую. Усі мене хвалять, окрім Олега. Йому неможливо догодити. Ні котлети, ні млинці, ні вареники його не влаштовують.

Щодо одягу, то хіба моя вина, що він поліз в гараж лагодити автомобіль у новій майці? Такий бруд звичайним пранням не виведеш, а винна в цій ситуації я. Хіба так справедливо? Я не вважаю, що в цій ситуації чоловік має рацію. 

Тож я вирішила, що пора провчити його. Якщо мені не вдається куховарити й прати, то більше цього робити не буду. Як покірна жінка буду виконувати настанови Олега. 

Тоді чоловік зрозумів, як це насправді важко – господарювати вдома! Спершу намагався зготувати яєшню, але та безнапасно згоріла. А декілька білих сорочок для роботи раптово стали рожевими, адже кинув прати разом з червоними шкарпетками. Тепер Олег завжди допомагає мені з домашніми справами та постійно хвалить, що я чудова господиня!

А ви розподіляєте хатні обов’язки у родині чи все виконуєте самостійно? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector