Я прийняла в свою сім’ю дружину сина, як рідну доньку

Я не розділяю погляди тих свекрух, які з ненавистю ставляться до своїх невісток. Адже якщо син обирає собі дружину, то вона автоматично перетворюється на частину вашої сім’ї. 

Відколи у мене з’явився син, я завжди знала, що у будь-якому разі позитивно прийму його вибір. Саме тому зараз у нас з Наталею відмінні стосунки. Між нами повне взаєморозуміння, а невеликі розбіжності в поглядах ніколи не закінчуються конфліктами. 

На мою думку, важливо розуміти, що рішення сина не можна критикувати, а потрібно приймати.

Дитинство Наталі було складним. У неї були непрості стосунки з батьком. Можливо, це вплинуло на формування характеру дівчини. Все ж вона виросла доволі доброю та порядною людиною. У школі вона була відмінницею. Паралельно дівчина підробляла на роботі. Потім їй вдалося успішно скласти екзамени і вступити в університет. Немає нічого дивного в тому, що син закохався у таку розумну дівчину. Щодо її матері, то мені шкода її, адже у неї не було щасливого шлюбу.

Хоча я досі не можу збагнути, навіщо Наталя продовжує підтримувати зв’язок з батьком. Адже він не дав їй нічого хорошого в дитинстві і з віком також постійно її засмучує. А та продовжує все терпіти і вибачати. Я намагалася переконати невістку в тому, що їй пора задуматися про своїх дітей. Тоді вони б з сином змогли перемкнути свою увагу. У них було б більше спільного і своєрідний сенс життя. Проте наполягати я не можу, адже молоді самі повинні розпоряджатися своїм життям.

Проте нещодавно сталася подія, яка підірвала моє хороше ставлення до Наталі. Вони прийшли до мене в гості і на руці дівчини я побачила колечко, яке раніше належало мені. Приблизно три роки тому я його втратила і увесь цей час думала, що загубила. 

Мені хотілося вірити, що я помиляюся, але ні. Прямо запитати у невістки, де вона взяла цю прикрасу, мені не вистачило духу. Прикро було б, якщо таким чином на ній відбилися згубні звички її батька. Тим паче Наталя добре знає, що я б сама їй його дала, якби вона попросила. 

Не знаю, що мені робити в цій ситуації. З одного боку, прямо запитувати незручно, а з іншого, губитися в підозрах також не хочеться. Хоча можливо дівчина просто знайшла колечко і не здогадується, хто його власниця…

А як би ви вчинили в цій ситуації?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: