Як зупинити свекруху? Вона вічно просить грошей у чоловіка

Ми з чоловіком маємо двох дітей: 5-річну доньку та 2-річного сина. Я вже багато років сиджу в декреті, тому забезпечувати сім’ю доводиться чоловікові. Мої батьки розуміють, що нам не легко і намагаються всіляко допомагати.

Після весілля, мати з батьком віддали нам з Дмитром квартиру, яку раніше здавали в оренду. Зараз вони також регулярно дають нам фінансову допомогу, а також няньчаться з дітьми, коли потрібно. Адже нам з чоловіком також інколи хочеться повести час лише вдвох.

Натомість від свекрухи ми не дочекалися ще жодного хорошого вчинку. Жінка лише вміє просити гроші у сина, що мене надзвичайно дратує та обурює.

Мати чоловіка живе сама у трикімнатній квартирі. Її пенсій не вистачає на те, щоб оплатити комуналку і купити ліки та харчі. Проте економити чи обміняти квартиру на меншу вона не хоче. Діма просив матір купити собі однокімнатне житло, а решту грошей поставити на депозит в банк. Та свекруха нічого чути не хоче.

Днями жінка завітала до нас в гості. У той час Дмитро був на роботі, тому їй довелося скаржитися на життя мені. Свекруха розповідала, що у неї вже борг з виплати комуналки, адже протягом двох місяців їй немає звідки взяти грошей. Така заява мене здивувала, адже чоловік нещодавно дав матері на це кошти.

Далі вона натякнула на те, що ми їй повинні знову допомогти. Проте чомусь свекруха не розуміє, що у нас і своїх проблем вистачає. Наші діти часто хворіють, тому на лікування йде кругла сума грошей. А про те, що мені важко впоратися з хворою малечею і домашніми справами я взагалі мовчу. 

Нам також потрібно за щось купувати продукти, а ще одяг чи іграшки. Між іншим, кожного місяця певна частка йде на погашення кредиту за автомобіль.

Щоб звести кінці з кінцями, ми намагаємося максимально економити і не дозволяємо собі жити на широку ногу.

Та коли я про це сказала свекрусі, вона відреагувала обуренням, мовляв, я невдячна егоїстка, яка завжди її недолюблювала.

Матір пожалілася на мене своєму синові. Дмитро образився. Проте і я не хочу з ним говорити, адже він без мого відому оплатив всі мамині квитанції. 

Я нарешті прямо запитала, скільки це все може тривати. Чому ми повинні забезпечувати свекруху, жертвуючи власним комфортом? На це у Дмитра немає відповіді. Та я добре знаю свого чоловіка, тому за декілька днів все налагодиться. 

Нещодавно я наткнулася на свекруху в магазині і яким було моє здивування, коли я побачила, що вона там купує червону рибу, дорогий сир та інші делікатеси. Того дня у нас на вечерю були заплановані макарони з сосисками.

Після цього вона сміє говорити, що це я егоїстка? 

А як ви дивитеся на цю ситуацію?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: