Закон притягнення щастя: 10 законів щастя

Наш всесвіт влаштований за простими та логічними принципами, але ми завжди шукаємо якісь складні шляхи до його розуміння. Один з основних його принципів – притягання, полягає у тому, що людина завжди притягує до себе те, про що думає.

Потік наших думок нікуди не зникає. Він направляється у Всесвіт. Всесвіт чує нас і виконує наші бажання. Він розцінює кожну думку, як наше бажання, а тому люб’язно здійснює його. Всесвіт ідеальний, він не може зрозуміти людської неідеальності. Чому ми забиваємо собі голову злом і непотребом? Саме тому Всесвіт не сумнівається в тому, що ми відповідально ставимося до своїх думок. І що ми отримуємо за власну безвідповідальність? Хвороби, горе, фінансові проблеми. Чим сильніше ми фокусуємося на своїх невдачах, або тішимося чужій біді, тим сильніше отримуємо у відповідь.

Закон 1. Наповнена любов’ю людина привертає до себе любов інших людей

Це постулат закону притягання. Любов притягує любов. Добро притягує добро. Радість притягує радість. Все, що відбувається навколо вас – не випадковість. Все це наслідок вашого настрою, ваших думок. В тій, чи інший мірі, все це ви самі собі побажали.

На жаль, “свідомістю жертви” страждають дуже багато людей з самого дитинства. Недолюблені батьками, незрозумілі для однолітків, діти переходять у світ дорослих з вже зруйнованою самооцінкою і купою душевних ран. А перед ними лише початок шляху. Це формує ціле суспільство зломаних депресивних людей.

Таке суспільство приречене на страждання, бо одна помилка породжує десятки нових. Цю лавину вже просто так не зупинити. Вона котиться вниз великою масою проблем і незадоволення, щоб кінець кінцем знищити людину. Як змінити щось у своєму житті, поки не пізно? Перш за все, необхідно визнати свій стан жертви, подивитися на самого себе зі сторони. Потім важливо рішуче налаштуватися на зміни. Пам’ятайте, любов не приходить ззовні, вона зароджується зсередини. Підніміть голову вверх. Що там? Сонце, хмари, літах, а може місяць і зорі. Це в будь-якому разі неймовірно і причина просто усміхнутися.

10 золотих правил тяжіння любові:

1. Посміхайтеся, коли прокинулися. Ви посміхаєтесь іншим людям при зустрічі, то чому не посміхнутися собі? Згадайте про щось приємне, навіть, якщо сьогодні на вас чекає важкий день.

2. Оточуйте себе позитивними людьми. Депресія заразна. Негативно налаштована людина тягтиме вас вниз. Проте радість також заразна, оточуйте себе оптимістами.

3. Навчіться бути цікавими самим собі. Будьте цікаві собі, займайтесь чимось цікавим, розвивайтесь. Якщо ви старатиметесь зацікавити себе, то через відрізок часу побачите наскільки вперед пересунулися. 

4. Робіть лише те, що приносить вам радість, любов і щастя. Не змушуйте себе терпіти те, чого не хочете і не любите, за вас це зроблять обставини.

5. Ніколи не сумнівайтеся у власній винятковості. Для цього найкраще перестати заздрити. Просто відганяйте від себе думки порівнянь. Ви унікальна людина, ви не можете прожити чуже життя, але це не означає, що ваше чимось гірше.

6. Не втрачайте внутрішньої гармонії. Контролювати думки дуже важко. Але спробуйте перемикати свою увагу на щось інше. Навчіться робити це зразу, коли якась погана думка починає крутитися у вашій голові.З часом, відкидати негативні думки стане простіше.

7. Зберіть все, що нагадує вам про ваше розбите серце. Зберіть всі ці дрібниці, які залишила вам ваша колишня пасія і звільніть від них свій дім. Поставте крапку.

8. Деталізуйте свої мрії. Якщо детально уявляти собі свою мрію, то вона перетворюється у ціль. До неї знаходяться шляхи, її, здається, можна порухати. Намалюйте Всесвіту детальну картинку, і він виконає все, що на ній зображено.

9. Опишіть те, що очікуєте від коханої людини. Створіть справжній план. Опишіть максимально все, що хочете побачити в людині, яку зустрінете і покохаєте. Напишіть, яка неї має бути зовнішність, характер, манера поведінки. 

10. Ставте перед собою завдання. Поставте собі ціль бути щасливими та коханими. Продумайте шляхи, якими можна досягти цієї цілі. Почніть з того, щоб перестати обговорювати людей, потім почніть робити, хоча одну добру справу в день, далі почніть вчити щось нове для себе. Ставте собі завдання з кінцевими термінами та виконуйте їх. Лише, працюючи над собою, можна добитися щастя.

А ви вірите в закон притягання Всесвіту?

 

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector