Найяскравіші фільми про подорожі

Ми підготували для вас добірку фільмів про подорожі. З ними ви зможете не лише провести приємний вікенд, але й надихнутися на нові поїздки. 

1. Реальні кабани (Wild Hogs, 2007)

Четверо друзів давно хотіли піти у байкерський відрив. Нарешті вони вирішують залишити усі свої проблеми позаду і вирушити у захоплюючу подорожу Америкою. Чи вийде цим скучним парубкам відірватися по повній?

2. Впритул (Due Date, 2010)

Пітер зовсім скоро стане батьком. Він спішить якнайшвидше дістатися додому, але по дорозі йому зустрічається нестерпний попутник. Усю дорогу він діє йому на нерви, але для Пітера головне вчасно приїхати. Як думаєте, вийде?

3. В диких умовах (Into the Wild, 2007)

Після закінчення коледжу Крістофер вирішує пожертвувати увесь свій спадок і відправитися в подорож. Він віддає 24 тисячі доларів на благодійність, бере рюкзак і поринає у світ автостопу. 

4. Навколо світу за 80 днів (Around the World in 80 Days, 2004)

Фогг – затятий винахідник, якого оточуючі сприймали за божевільного. Однак він хотів отримати визнання і продемонструвати усю серйозність своїх намірів, тому укладає парі з лордом Келвіном, головою Королівської академії наук. Головному герою потрібно здійснити навколосвітню подорож за 80 днів. На кону стоїть його репутація. 

5. Один тиждень (One Week, 2008)

Одного дня безтурботне життя Бена Тайлера порушила сумна звістка. В його організмі знайшли ракову пухлину. Однак хлопець вирішив, що сценарій жалю і лікування не для нього. Натомість він наважився здійснити останню подорож у своєму житті. 

6. Достукатися до небес (Knockin ‘on Heaven’s Door, 1997)

Головні герої випадково зустрічаються в лікарні. Вони дізнаються, що жити їм залишилося недовго. Це штовхає чоловіків на безумний вчинок: викрадення машини з мільйоном німецьких марок в багажнику. Та не все так просто. Їм доведеться поринути у світ криміналу і мати справу з найманими вбивцями, поліцією та переховуваннями. 

7. Мистецтво подорожувати (The Art of Travel, 2008)

Коонор Лейн наважується на кардинальні зміни у своєму житті. Він вирішує відправитися в подорож у Центральну Америку. Переглянувши цей фільм, ви зможете разом з героями побувати в небезпечній Республіці Нікарагуа, пробратися через джунглі Дарьенского пробілу, відвідати Колумбію, Панаму і Перу. 

8. Євротур (EuroTrip, 2004)

Томас хоче вдосконалити свою німецьку мову, тому знайомиться з Майком, який мешкає в Німеччині. Між друзями зав’язалося тісне спілкування. Лише згодом хлопець дізнається, що увесь час по той бік екрану сиділа Міккі, мила блондинка, яка закохалася в Скотта. 

9. Тупий і ще тупіший (Dumb & Dumber, 1994)

Ллойд і Харрі хочуть зробити добре діло і віддати Мері Соунсон дипломат, який вона нібито забула. Насправді у валізі був викуп, який жінка мала передати бандитам, щоб звільнити свого чоловіка. Та недолугі хлопці долають сотні кілометрів, щоб знайти Мері, до якої в Ллойда з’явилися почуття. 

10. Сім років в Тибеті (Seven Years in Tibet,1997)

Генріх Харрер не міг задовольнитися славою, красою, успіхом та дружино, що носила під серцем їхню дитину. Він вирішує підкорити неприступний пік в Гімалаях, щоб назавжди залишитися в історії. Та чи під силу йому це смертельно небезпечне сходження? 

А ви любите подорожувати?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: