Шахраї в супермаркетах! Як не дати себе обдурити?

Ніколи не думав, що нагадуватиму старого пенсіонера, який чіпляється до працівників супермаркету, але терпіти таке ставлення адміністрації до покупців — більше несила. 

Ця мережа магазинів мене завжди задовольняла, але останнім часом ситуація кардинально змінилася. 

Кілька разів поспіль касирка дивувала мене озвученням суми, яку я мав би заплатити. Переважно вона вдвічі перевищувала ту вартість покупок, яку я підраховував, коли складав товари у свій кошик.

Ніяк не міг зрозуміти, у чому ж справа. 

Вирішив все дослідити. Беру фісташки, кидаю оком на цінник: “75 гривень”. Вчора я за них заплатив на касі 120… Як так? Придивляюся до цінника ближче, примружуючись, як кріт. От тобі й новина! Виявляється, 75 гривень коштує солений арахіс, якого на стелажі ані близько не видно. 

Прямую до холодильників з молоком. Обираю перевірену марку і дивлюся, що воно коштує значно дешевше, ніж зазвичай. Вчора я теж “купився” на цей трюк і заплатив на кілька гривень дорожче. 

Дістало! Кличу адміністратора. Дівчина підбігає і питає, що мене не влаштовує:

– Чому цінник не відповідає вартості товару?

Вона ткнула пальцем на крихітний напис під цифрами. 

– Ось бачите… 

– Що саме?

– Виробник зовсім інший. 

Змовчав… Останньою краплею в чаші мого терпіння стали шоколадні пластівці, які мали би коштувати 45 гривень. На касі вчора довелося віддати 62 гривні. 

Придивляюся до цінника, а там пише: “ПЛАСТІВЦІ З ШОКОЛАДОМ – 45 ГРИВЕНЬ”. 

Хто ж знав, що пластівці з шоколадом і шоколадні пластівці — це геть інші страви?!

Я розумію, що такі стратегічні ходи працівників супермаркетів розраховані на таких розтяп, як я, але якось це не по-людськи… Доведеться тепер шукати біля будинку інший магазин, в якому мене не намагатимуться обібрати до нитки. 

Команда “Цікаво про” публікує цю історію, щоб застерегти читачів від обманів, якими активно користуються адміністратори і працівники великих маркетів. Наживатися на довірі людей можуть, звісно, не всі, але і таких не бракує. Будьте уважними, якщо не хочете викидати ваші гроші на вітер.

Чи обманювали Вас колись в магазинах?

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Фото ілюстративне

SofiaP
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector