Улюблена дочка. Історія справжнього батька

Кілька років тому чоловік розлучився з дружиною через постійні непорозуміння. У них залишилася спільна дочка Вероніка, яка жила з матір’ю. Оскільки дорослі залишилися у нормальних стосунках, то батько без проблем забирав дочку на вихідні. 

Через декілька років у чоловіка зав’язалися нові стосунки з колегою по роботі. У них було багато спільних тем для розмови, що призвело до рішення одружитися.

Одного разу Тетяна запропонувала новому чоловікові поїхати в гості до її батьків. Проте жінка була проти того, щоб разом з ними була дочка від першого шлюбу. Та люблячого батька образило таке ставлення, тому він відмовився. Своєю чергою дружина також була обурена тим, що для її обранця вона не була на першому місці. У цей момент Тетяна зрозуміла, що між ними з Веронікою з’явилася конкуренція за увагу одного чоловіка. 

Якось тато привіз свою дочку додому, але Тетяни там не застав. Натомість на нього чекала записка, у якій говорилося про те, що дружина поїхала до батьків. Повернутися вона збиралася пізно ввечері. Чоловік з дочкою весело провели цей день вдвох. Вони гралися на дитячому майданчику і ласували смаколиками. Як тільки Тетяна приїхала додому, чоловік вирішив з нею поговорити.

Колишня дружина попросила Дмитра побути з дочкою кілька днів, поки вона буде у відрядженні. Звичайно, що для батька це було лише в задоволення і він хотів якомога швидше розповісти про цю звістку Тетяні.

Отож ввечері нова дружина довідалася про невеликий сюрприз. Проте така ідея їй зовсім не подобалася. Адже їй хотілося мати власну сім’ю, в яку ніхто не буде втручатися. Дитина від першого шлюбу разом зі своєю матір’ю не давали жінці змоги повноцінно реалізувати свої задуми. Вони заважали Тетяні, тому присутності Вероніки жінка зовсім не раділа. 

Це стало причиною для непорозумінь і сварок. Дмитро опинився між складним вибором. Він не міг відмовитися від своєї доньки, але й до Тетяни у нього були щирі почуття. Чоловік не розумів, чому його нова дружина не може прийняти дитину і ввійти в його становище?

Вероніка все ж приїхала до подружжя на декілька днів. Перший час жінка намагалася ігнорувати її. Дитину ображало таке ставлення. Вона не розуміла, чим заслужила таку ненависть. Тим паче, що Вероніка всіма силами намагалася догодити чужій тітці, але та не поспішала хвалити малечу за допомогу у хатніх справах.

Одного вечора до Дмитра подзвонила колишня і попросила його залишити в себе дочку на довший проміжок часу. Мовляв, вона познайомилася з новим кавалером, який поки що не знає про існування дитини. До того моменту, як жінка не знайде слушної миті, щоб розповісти правду, дівчинці буде краще поруч з батьком. Дмитро не був проти забрати доньку, тому одразу відправився за її речами. 

Коли чоловік повернувся додому, то застав таку картину: Вероніка зі сльозами на очах збирала розсипану пудру Тетяни. Доросла жінка так розлютилася на нещасний випадок, що була готова вдарити малечу рушником, який тримала в руках. Звичайно, що Дмитро хутко зупинив дружину і зажадав від неї пояснень. Та не розгубилася і заявила, що йому пора обрати когось одного: або її, або доньку. 

Дмитро думав не довго. Він сказав Тетяні пакувати речі і викликав для неї таксі. Дівчинка почувала себе винною у цьому конфлікті. Для того, щоб налагодити стосунки з малечею люблячий батько взяв відпустку і купив квитки на море. 

Чи правильно вчинив чоловік?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: