6 дрібниць, які жінки роблять, а чоловіки таємно насолоджуються

Як правило – чоловіки, дійсно є дуже сильними людьми, проте у їхній душі завжди  частинка інфантильності, яку не можна викоренити, та й і не потрібно, адже так вони миліші.

Отже, 6 дрібниць, якими таємно насолоджується ваш чоловік:

1. Коли ти кладеш йому голову на груди

Чоловіки просто обожнюють почувати себе могутніми. Тому, коли ти горнешся до нього, наче хочеш закритися від усього цього світу, тобі насправді дуже добре, а чоловік почуває себе твоєю скелею, крізь яку ніхто ніколи не пройде. Рекомендуємо часто обійматися та лежати на його плечі, до того моменту, як у нього не почне боліти м’яз.

2. Коли ти говориш йому, що цінуєш

Кожному, хто вміє любити, потрібно чути те, що вони не марно стараються для відносин. Часто, коли чоловіки дуже мужні, мають характер, може здатися, що вони не люблять ніжних слів, але це похибка і краще не допускати її. 

Старайтеся часто говорити йому про те, що він найкращий, про свої почуття до нього, адже його дитина в душі обожнюю це.

3. Коли ти хвалиш його перед іншими

Чоловіки просто марять тим, аби ви ставили їх комусь у приклад. Їм просто необхідно почуватися переможцями, а коли про нього ще й розповідає рідна, кохана людина у компанії друзів і видно, що вона це робить з гордістю – повірте, що ваш чоловік це оцінить.

4. Коли ти пишеш йому, поки гуляєш з друзями

Головне тут, відрізняти звіти про все, що відбувається від маленьких, але приємних повідомлень.

Йому точно приємно розуміти, що він важливий для тебе навіть тоді, коли ти відпочиваєш з друзями.

5. Коли ти проявляєш почуття

Візьміть собі на замітку те, що потрібно мати міру у всьому. Зараз ми про золоту середину в увазі. Не створюйте надлишкових ніжностей, бо це швидко набридає і ви робитесь не цікавою для свого партнера. Неочікувана поцілувати у щічку чи носик, притулитися, або погладити за руку – приємні дрібнички, якими можна користуватися лише з користю.

6. Коли ти слухаєш його

Чоловікам теж потрібна підтримка та розуміння. Тому, дуже важливо, аби жінка вміла вислухати і дати хорошу пораду.

Не варто критикувати плани чи ідеї, ти можеш просто розповісти про своє бачення ситуації. Старайся пояснювати, а не приказувати.

А як ви підтримуєте теплі відносини з чоловіком?

Anna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector