“Любіть свою дружину так, як ви хочете, щоб любили вашу доньку”. Речі, які повинен пам’ятати кожен тато

Батько – надзвичайно важлива фігура у житті кожної дівчинки, тому що саме його образ закладає основу того, як у дорослому віці вона буде сприймати інших чоловіків. Необережні вчинки та слова можуть назавжди закарбуватися в пам’яті та навіть бути причиною негараздів у особистому житті. Саме тому, татусі, ви маєте бути вкрай обережними та свідомо підходити до питання виховання дитини.

1. Скажіть донечці про зовнішню і внутрішню красу

Наші психологічні установки та ідеали краси формуються під впливом думки оточення, соцмереж та медіа. В цьому й полягає проблема, тому що у соцмережах всі керуються трендами, які змінюються надзвичайно часто. Нагадайте своїй дитині, що вона вже красива, така як є, без макіяжу та гарного одягу. Переконайте свою дитину у тому, що вона вже прекрасна і не потрібно зважати на те, що кажуть інші.

2. Чоловік подає приклад правильних стосунків між чоловіком та дружиною

Ваша донька все життя буде спостерігати за вашими стосунками з дружиною. Психологи кажуть, що життєвий сценарій людини формується у віці від 2 до 6 років, а потім, може просто коригуватися. Саме тому, не бійтеся та не соромтеся робити дружині компліменти та дарувати подарунки. У майбутньому, ваша донька буде прагнути саме таких стосунків.

3 Дочці важливо, щоб тато її вислухав

Дівчатка дуже емоційні створіння й вони можуть засмутитися навіть через дрібницю, саме тому ви повинні завжди слухати та чути свою донечку. Якщо ви хоча б одного разу покажете свою байдужість та легковажність – довіра може зникнути назавжди. Підтримуйте свою дівчинку, та доведіть їй що вона завжди може на вас покластися.

4. Тато всього може навчити свою дитину

Хто сказав, що риболовля це лише “хлопчача” справа. Якщо ваша дитина цікавиться вашим хобі або роботою, не варто відмовляти її від цього заняття. Покажіть та розкажіть все що можливо і нехай вона вже сама вирішує, займатися їй цією справою, чи ні.

5. Найбільш незабутній подарунок – спогади

Дивно, але ми зазвичай запам’ятовуємо не дорогі подарунки, а милі й теплі спогади, навіть якщо це була звичайна прогулянка у парку, або втеча від дощу. Приємні дрібниці та спільні спогади – це найкраще, що може дати батько своїй донечці.

6. Батько для доньок – ідеальний чоловік

Дівчинка вважає батька ідеальним чоловіком, тому що коли вона росла, іншого прикладу чоловіка в неї не було. Навіть якщо він поводив себе не найкращим чином, у дорослому віці дівчинка буде вважати таких чоловіків ідеальними. Саме тому, дуже важливо подавати доньці правильний приклад.

7. Батькові варто віддавати дитині всю свою любов

Завжди проявляйте свою любов до донечки й тоді вона буде розуміти, що гідна цього почуття просто тому, що вона народилася на цей світ. Покажіть дитині, що любов не потрібно заслуговувати, її можна отримувати просто так.

8. Батьки мають бути готові відпустити свою донечку

Так, батьки занадто сильно переживають за своїх донечок, але ви не зможете вберегти їх від усіх бід. Змиріться з тим, що вона вже виросла і час будувати власне життя, робити власні помилки та вчитися жити!

Любите своїх донечок?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector