Попередила, що зв’язку не буде довго, попросила чекати, вірити, любити ‒ мама «Пташки» з «Азовсталі» ВІДЕО

На запитання, як їй вдається тримати себе в руках, коли її донька вже кілька місяців знаходиться у російському полоні, пані Світлана лише мовчки знизує плечима і намагається швидко витерти сльози, які вже починають котитися по її обличчю. 

Розмову з мамою всім відомої “Пташки” з “Азовсталі” почали зі спогадів їх останньої розмови телефоном:

– Вона на той час вже 2 місяці перебувала на території “Азовсталі”, надаючи допомогу пораненим бійцям. Як і кожна мати, я в першу чергу запитала, чи має вона, що їсти. Відповідь була розмита, Катруся моя почала розповідати про хліб, казала, що дуже сумує за ним, бо за весь час мала змогу з’їсти лише шматочок “Бородинського”. Ще подякувала мені та бабусі за те, що ми навчили її по-справжньому його цінувати. З давніх-давен у нашій сім’ї заведено дмухати на хліб та цілувати його, якщо якась скибочка випадково впала на підлогу. Хто ж знав, що з таких маленьких пазликів у моєї дитини складеться така велика любов до України?

Мама зі сльозами на очах просить молитися за її 21-річну доньку, яка стала відома всьому світові завдяки своєму чарівному голосу та українській пісні. Рудоволоса “Пташка” – тепер всесвітній символ незламності та сили духу українського народу, який намагається переспівати свист від куль та гул від вибухів, заглушити його гучним дівочим сміхом, який дарує надію, що перемога не за горами. 

Віримо, що скоро Катерина повернеться додому, де на неї вже чекатиме свіжоспечений улюблений хліб. 

Джерело: https://dzerkalo.life/

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector