9 ознак того, що поруч з вами справжній чоловік, а не хлопчик

Дата народження в паспорті нічого не означає, адже чоловіка можна судити тільки за його вчинки!

Для того, аби зрозуміти чи чоловік самодостатній взагалі не потрібно питати про його вік, адже він взагалі нічого не знає. Тільки вчинки, слова та думки є справжнім показником того наскільки це чоловік хороший, чи готовий він до серйозних стосунків та до створення сім’ї.

На жаль, дуже багато жінок витрачає свій час на те, аби перевиховати хлопчика у прекрасного мужчину з досвідом та широким кругозором, але ніхто не знає як все буде розвиватися і чи не витратите ви даремно час та сили.

Що б не обпектися на такій ситуації потрібно вміти відрізняти мужчину від справжнього чоловіка, а у цьому допоможуть цих 9 порад:

1. Хлопчики уникають незручних розмов, а чоловіки знають, як заявити про свої потреби.

Буває ж, що навіть у дуже милих стосунках часто розпалюється сварка через дрібниці. Ось тут, потрібно закцентувати свою увагу на тому, що тільки хлопчики ніколи не будуть йти на діалог для розв’язання тієї проблеми, а зрілий мужчина сам запропонує поговорити та відразу з’ясувати стосунки. 

2. Хлопчикам потрібен тільки секс. А чоловіки вкладають час і енергію в правильну жінку.

З приходом правильного розуму до чоловіка вони розуміють, що для них важливо бути у парі з правильною жінкою, яка зможе подарувати їм свою щирість, тепло та комфорт. Тому, навіть і не надійтеся на те, що хлопчик буде радіти банальним прогулянкам з вами та зустрічам в кафе без зайвих доторкань та тому подібного.

3. Хлопчики будуть постійно мазати ваші вуха медом і жадати тільки інтиму, а справжній чоловік хотітиме бачити вашу посмішку і робитиме для вас безліч щирих компліментів.

Повірте, що ви і самі відчуєте та зможете відрізнити щирі слова від простого хтивого бажання. Зрілий чоловік знає ціну своїм словам та просто так не буде розкидатися ними.

4. Хлопчики не мають серйозних планів на майбутнє та живуть одним днем, а ось чоловік знає чого він хоче від життя і щодня робить до своєї мрії мінімум один крок.

Справжній чоловік знає, що на його плечах лежить величезна відповідальність не тільки за нього, але й за його майбутню сім’ю, до якої він прагне, а ось хлопчик боїться відповідальності і живе тільки у своє задоволення.

5. Хлопчики бояться розумних жінок, а чоловіки знаходять в них свою мотивацію.

Якщо хлопець не впевнений в рівні свого інтелекту, він не стане заводити стосунки з розумною дівчиною. Він залишиться в своїй зоні комфорту, в той час як зрілий чоловік захоче пройти через це випробування.

6. Хлопчики дають порожні обіцянки, а чоловіки не кидають слів на вітер.

Хлопчик з першого дня буде говорити про свою пристрасть та любов до вас, а ось чоловік не скаже ні слова про почуття, поки не переконається в них.

7. Хлопчики уникають будь-якої можливості бути у програші. Чоловіки ж дивляться своїм страхам в обличчя і перемагають їх.

Так, насправді ніхто не хоче бути аутсайдером, бо це не приємно і морально важко. Проте, справжній чоловік прагне до досконалості у всьому і хоче перебороти та допрацювати свої слабкі сторони, а хлопчик – просто втікає від цього.

8. Хлопчики не розставляють пріоритетів. Чоловік знає, що дійсно є важливим для нього, тому завжди ставить вас на перше місце.

Для чоловіка, який вже є самодостатнім нічого не потрібно, окрім щасливої сім’ї. Тому, він буде проводити увесь свій вільний час з вами.

9. Хлопчики тягнуть вас на дно, а чоловіки підбадьорюють і підтримують.

Хлопчикам не вигідно, аби біля них була розумна жінка, яка може оперувати ситуаціє, тому вони просто жадають затягнути свою жінку у свою ж прірву. Розумний та дорослий мужчина точно знає, що хоче бачити біля себе жінку, яка з легкістю розвивається у своїй улюбленій сфері.

А як ви відрізняєте гідного чоловіка з-між інших?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector