Ми зібралися повертатися додому, Світлана Антонівна потягла мене в кімнату і вручила подарунки

Вийшла заміж я ще 19 років тому. Молоді були, але кохали один одного страшно! Через декілька років я завагітніла. Коли ми розповіли про це свекрусі, вона була надзвичайно щаслива та у всьому допомагала. Через декілька місяців на світ з’явився наш синочок. Ми з чоловіком продовжували працювати та навіть купили власну квартиру.

Через 8 років я дізналася що знов вагітна. Ми з чоловіком пам’ятали, що свекруха дуже тепло прийняла цю новину минулого разу, тому вирішили негайно розповісти їй. Але чомусь коли я завагітніла вдруге, свекруха була не в захваті. Але такий настрій у неї був лише до народження нашої донечки. Потім, в ній прокинулася бабусина любов і вона ні на крок не відходила від улюбленої онучки. До речі, характер у неї точно такий, як у бабусі.

Минуло ще 8 років і я знову завагітніла. Я з коханим вирішила до останнього про це мовчати. Не хотілося бачити її невдоволене обличчя. Але коли мовчати вже не було змоги, свекруха була на сьомому небі від щастя. Ми навіть не очікували такої реакції. Ну і згодом, у нас народилася ще одна донечка.

Взагалі, я зі свекрухою була дуже близька. Моя мама померла, ще коли я була зовсім дитиною і коли ми з чоловіком одружилися, свекруха у всьому мені допомагала та підтримувала. На 65-й День народження, я вирішила подарувати їй хорошу духовку для дачі. Річ у тому, що там вона живе з квітня по жовтень, тому ця річ їй дуже потрібна. Зібрали ми чималеньку суму, придбали подарунок та поїхали у село.

Коли ми з чоловіком розгортали свій презент, свекруха ледь не заплакала та сказала:

– Ви ніби мої думки прочитали! Я вам завтра пиріжків напечу. Треба ж нову духовку перевірити.

Авжеж, прочитали! Вона вже другий рік скаржиться на те, що їй важко з дровами та грубкою бавитися! Та нам не шкода грошей на такий подарунок. Ми й самі часто там гостюємо, а пиріжки свекруха дійсно смачні пече!

На дачі ми були декілька днів, і коли вже мали повертатися додому, свекруха взяла мене за руку та повела у спальню. Вона вручила мені дві гарні коробки. Одна була дуже велика, а інша – маленька. У великій знаходилася норкова шуба, а у менші – діамантові сережки. Я спочатку намагалася віддати це свекрусі, але вона стиснула мою руку та сказала:

– Дозволь мені віддячити за те, що у мене така хороша невістка!

Я навіть про таке не мріяла! Тепер, я буду оберігати свекруху ще більше та у всьому їй допомагати. Не подумайте, що я лише підлещуюся, просто я навіть подумати не могла, що вона дійсно любить мене як рідну дитину. Це дуже цінно!

А які у вас стосунки з вашою свекрухою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector