Які фільми піднімуть настрій в найскладніші часи

Фільми – це чудове заняття, яке дозволяє забути про щоденні проблеми та дає нам можливість поринути в інший світ відчуттів та пригод.

Для вас ми підготували добірку з фільмів, які не лише демонструють чудові історії, а й підвищують настрій та створюють особливу атмосферу радості. 

ДОБРІ КОМЕДІЇ

 1. “Вбивчі канікули”

  В сюжеті розповідається про компанію друзів, які вирішили відпочити за містом в гармонії з природою. Чоловіки стикаються зі злісними місцевими жителями, й ситуація лише гіршає. Комедія з харизматичними акторами та чорним гумором.

 2. “Незважаючи ні на що”

  Цей фільм для тих, хто вважає, що у нього труднощі на роботі. Молодий юнак з дитинства мріяв працювати в першокласному готелі. Однак він раптово втрачає зір, що унеможливлює його прагнення. Хлопець не збирається здаватися й долає усі труднощі на шляху до мрії.

 3. “Римські канікули”

  В цьому фільмі знялася чарівна Одрі Хепберн. Сюжет розповідає про юну принцесу Анну та кореспондента однієї з римських газет. Дівчина вирішує втекти з палацу, адже хоче відчути життя повністю з простими речами. Це чудовий романтичний фільм.

 4. «Стажист»

  У цьому фільмі розповідається про те, який старий чоловік влаштовується на роботу, адже бажає знайти собі заняття до душі.  Бен йде на співбесіду в молоду, але вже успішну компанію, яка спеціалізується на продажах жіночого одягу через інтернет.

 5. «Три ідіоти»

  Двоє друзів вирішили відправитися на пошуки свого зниклого товариша. Ця подорож буде насичена різними подіями.  В цей період друзі починають згадувати минуле та їхні пригоди. Вони згадують студентські часи і життя в гуртожитку. 

 6. “Вибачте, що турбую”

  Кассіус Грін живе зі своєю артистичною і відчайдушною подружкою Детройт в гаражі у рідного дядька, який постійно вимагає оплату житла в термін. У підсумку він загрожує виселенням племінника за затримку ренти. Недовго думаючи Кассіус влаштовується в колл-центр. Психоделічна історія про те, як будь-які медіа впливають на людську свідомість.

 7. «Офісний простір»

  Чудовий фільм для перегляду під час карантинну, особливо тим, хто сумує за колегами та офісом. Сама стрічка вийшла ще у 1999 році, вона не втрачає своєї актуальності і зараз. 

 8. «Після прочитання спалити»

  Сюжет розповідає про колишнього агента ЦРУ, який вирішує написати книгу про свою роботу. На сторінках він викриває усі секретні подробиці власної професії. Саме так він мститься службі, адже його звільнили не справедливо. Раптово герой втрачає свій рукопис і тут розпочинається справжня гра. 

 9. «Таллі»

  Шарліз Терон відома своїми значними перевтіленнями заради бажаних ролей. Щоб максимально реалістично зіграти роль втомленої мами двох дітей, яка чекає на третю, Шарліз набрала 23 кілограми.

  Що подарувати багатодітній матері-одиначці на народження третьої дитини? Тонну памперсів, вушні затички або блок релаксантів? А що, якщо подарувати їй … няньку? Саме про це ця чуттєва історія. 

 10. “Освіта”

  Фільм, який розповідає про підлітків та їхній шлях до дорослішання. Дві школярки, які відрізнялися від інших своєю старанністю, в останній день у школі прагнуть порушити всі правила та наздогнати надолужене за всі роки навчання. 

Ви часто переглядаєте фільми? 

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector