Жінки, кохайте своїх чоловіків, поки ще не пізно!

Я не знаю, як тоді жила. Декілька місяців тому загинув мій перший чоловік Микола. Тільки тоді, коли я побачила його могилу, то зрозуміла одну істину – кохайте всім серцем. Не треба чекати завтрашнього дня чи якийсь знак. Якщо ви зустріли ту саму людину, то звертаюся до вас, чоловіки, негайно на руках несіть її до РАЦСу! Повірте, такої, як вона, більше ніколи не буде. Так, ми всі не ідеальні. Але зате справжні. Ну так, ваша дівчина інколи вас дратує зі своїми безпідставними скандалами, так, у неї дуже багато подруг ну і звісно, що вона не вміє готувати вам пельмені особливо, як це робить ваша мама.

Важливішого, ніж родина, у цьому світі нема. Більшість пар з молодості народять дітей, а потім не мають грошей навіть на житті. Тому дітки для них вже не щастя, а тягар на десятки років. Знаєте, як живуть вовки у своїй зграї? Вовчиця може прикрити від ворога. Вона просто кидається на нього або прикривається шиєю. Тварина готова своїм життям пожертвувати заради іншого. Так само і ви робіть – оберігайте вашу кохану дружину та діток, будьте для них справжнім захисником. 

Ну і останнє. Якщо ваш друг чи знайомий, коханий чоловік чи хлопець сідає за кермо нетверезим, втомленим чи навіть сонним – заберіть ключі. Краще поїхати на таксі або ж самій відвезти всіх додому. Адже інколи страшно їхати, коли надворі темно, ще й дощить або ж гололід. Є одна дієва фраза, якою я завжди користуюся “А подумай про…” та називаю ім’я мами, тата, молодшої сестрички чи навіть подруги. Будь ласка, не забувайте, що є заради кого жити. 

Я досі пам’ятаю той день, коли я познайомилася з Миколою. Красивий блондин, а який у нього був погляд. Ледь з розуму мене не звів. Згадую, як ми разом на парах сиділи та готувалися до екзаменів, як кішку купували та робили ремонт у невеликій кімнаті – наше родинне гніздечко. Він був хорошою людиною. Тепер на небі з’явився ще один ангел. 

Кохайте та будьте коханими. Адже наше життя таке непередбачуване. Не знаємо, що буде завтра. Та чи взагалі воно настане…

А ви погоджуєтеся зі словами жінки? 

Daryna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector